*alt_site_homepage_image*

Pradėti susisiekimo infrastruktūros gerinimo darbai

Naujienos

Kovo mėnesį Lentvaryje pradėti svarbūs susisiekimo infrastruktūros gerinimo projektai. Kaip ir buvo numatyta, darbai jau vyksta Fabriko gatvės, Lentvaryje, ruože ir jos sankirtoje su magistraliniu keliu A16. Netrukus bus tvarkoma ir šio miesto Geležinkelio gatvė.

Fabriko ir Galvės (magistralinis kelias A16) gatvių sankirtoje pradėti šviesoforu reguliuojamos sankryžos įrengimo darbai. Dėl šios probleminės vietos ir galimų sprendimo būdų daug bendrauta su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, „Via Lietuva“ (buv. Lietuvos automobilių kelių direkcija) bei Vilniaus miesto savivaldybe. Po intensyvių susitikimų ir diskusijų atsakingos institucijos į tai atsižvelgė ir eismo saugumas šioje sankirtoje pagaliau bus užtikrintas. Darbus planuojama pabaigti iki liepos 1 d.

Fabriko gatvėje, kelio 4707 (Grigiškės–Lentvaris–Dobrovolė) ruože, pradėti kapitalinio remonto darbai. Dėl jų iki 2024 m. lapkričio 1 d. dalinai ribojamas eismas:

  • 5,20–6,38 km ribojamas greitis iki 50 km/val.;
  • 5,20–6,38 km ribojamas plotis iki 3,0 m.

Po Velykų kapitalinio remonto darbai pajudės ir Geležinkelio gatvėje, valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 4727 (Trakai–Lentvaris–Mūrinė Vokė) ruože nuo 5,31 iki 6,134 km. Numatoma, kad darbų vykdymo metu taip pat bus ribojamas eismas. Jų pabaiga planuojama š. m. gruodį.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image