*alt_site_homepage_image*

Pradėjo veikti Trakų rajono sveikatos centras

Naujienos

Balandžio 30 dieną Trakų rajono sveikatos centras pradėjo veiklą ir laukia savo pacientų.

Į vieną juridinį asmenį jau sujungta Trakų ligoninė ir Aukštadvario, Rūdiškių bei Onuškio pirminės sveikatos priežiūros centrai, o Lentvario ambulatorija, Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras ir Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė centro veikloje dalyvauja pagal bendradarbiavimo sutartį.

Pacientams paslaugos užtikrinamos įprastine tvarka šiame centre ir bendradarbiaujančiose įstaigose. Taip pat numatyta paslaugų plėtra – planuojama įsteigti du cukrinio diabeto slaugos kabinetus, ateityje teikti ambulatorines vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos paslaugas, įsteigti psichiatrijos dienos stacionarą.

Kilus klausimų, kviečiame kreiptis el. p. info@trsc.lt, tel. +370 528 55 814. Gydytojų kontaktiniai duomenys išlieka tie patys. Paslaugos pacientams ir toliau bus teikiamos arčiausiai namų.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje (iš kairės): Balandžio 30 dieną Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir vicemeras Jonas Kietavičius ką tik įkurto Trakų rajono sveikatos centro direktorei Dangutei Mikutienei įteikė naująją įstaigos lentelę.

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image