*alt_site_homepage_image*

Piknikas Šeimų parke apsupo šiluma

Naujienos

Gegužės 15 dieną Lentvaryje, Šeimų parke, surengtas piknikas, į kurį pakvietė Lentvario biblioteka. Nuotaikingame, gerų emocijų renginyje dalyvavo ir rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius su savo šeima. Netrūko pramogų, geros nuotaikos, saulės šviesos ir svarbiausia – bendrystės ir šypsenų.

Šis renginys tai – viena iš numatytų veiklų, vykdant projektą „Lentvario (NE)pasakojimai“. Piknikas vyko pagal Lentvario miesto žmonių pasakojimus, kurie surinkti 2004 m.

Renginio dalyviai meno studijos „Spalvų juokas“ kampelyje išbandė piešimą ant vandens, vyko tapybos pleneras, vaikų veidukų piešimas ir kt. veiklos. Gyventojai buvo kviečiami pinti draugystės apyrankes, bendrauti, žaisti įvairiose erdvėse. Lentvario žirgynas organizavo edukaciją „Žirgas, žirgeli...“, laukė ir jogos bei šokio mankštų užsiėmimai.

Šeimų parkas Lentvaryje – jauki poilsio ir laisvalaikio erdvė, kuri vos ją įrengus, tapo mėgstama ne tik lentvariečių, bet ir miesto svečių atokvėpio vieta vaizdingame gamtos kampelyje.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevčius pasveikino pikniko dalyvius ir kvietė įsijungti į įvairias šio renginio veiklas.

Jolantos Zakarevičiūtės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image