*alt_site_homepage_image*

Paminėta Šv. Florijono diena

Naujienos

Gegužės 6 dieną Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje vyko iškilminga ugniagesių gelbėtojų šventė – Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos minėjimas.

Šia tradicija tapusia proga bazilikoje gausiai susirinko rajono ugniagesių gelbėtojų bendruomenė. Bazilikoje po mišių buvo pasveikinti ir pagerbti Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Trakų rajono priešgaisrinės gelbėjimo įstaigos pareigūnai.

Padėkos raštus rajono ugniagesiams įteikė šių įstaigų vadovai ir Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius.

Medaliais „Už nuopelnus ugniagesybai“ buvo apdovanoti meras Andrius Šatevičius ir vicemerė Jolanta Abucevičienė.

Iškilmėse dalyvavo rajono savivaldybės administracijos direktorė Dovilė Daudaitė, Trakų seniūnė Vilma Puišienė.

Iškilmių dalyviams koncertavo Trakų meno mokyklos moksleivė Mantė Puišytė ir mokytoja Rasa Kanišauskaitė. 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono ugniagsiai gelbėtojai paminėjo savo profesinę šventę Trakų bazilikoje. 

Sigitos Nemeikaitės nuotr.  

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image