*alt_site_homepage_image*

Padėkota neįgaliųjų gerove rajone besirūpinančioms organizacijoms

Naujienos

Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius padėkojo rajono organizacijoms, besirūpinančioms neįgaliųjų gerove.

Gruodžio 3-iąją minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną, prisiminti ne tik neįgalieji, bet ir tie, kurie jais besirūpindami atlieka ne pareigą, o misiją. Tie, kurie padeda gyventi – rūpinasi, kad neįgaliųjų kasdienybė būtų lengvesnė, kad jie jaustųsi kuo saugesni ir laimingesni, patirtų kuo daugiau džiugių akimirkų ir sėkmingai įsilietų į visuomenę. Taigi šimtalapiu – simboline dovana – padėkota Trakų rajono neįgaliųjų draugijai, Trakų globos ir socialinių paslaugų centro Lentvario dienos socialinės globos tarnybos bei Trakų neįgaliųjų užimtumo centro kolektyvams. Mero padėką ir linkėjimus perdavė šias organizacijas aplankiusi vicemerė Jolanta Abucevičienė.

Dar kartą dėkojame Jums už pasiaukojamą, nuoširdų ir atjautos kupiną darbą, rūpestį ir atidumą, skiriamus visiems, kuriems reikia pagalbos!

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės vicemerė Jolanta Abucevičienė su Trakų neįgaliųjų užimtumo centro direktoriumi Juozu Norinkevičiumi. Jovitos Sajavičienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image