Š. m. spalio 30 d. Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius perdavė naują automobilį Renault Trafic Trakų kultūros ir meno centro direktorei Joanai Giedraitytei. Šis sprendimas – dar vienas žingsnis įgyvendinant mero viziją, kad kultūra būtų prieinama kiekvienam rajono gyventojui.
„Kultūra – tai ne tik renginiai, tai bendruomenės stiprinimas ir identiteto puoselėjimas. Džiaugiuosi, kad galime suteikti realius įrankius tiems, kurie kasdien dirba šioje srityje“, – sakė meras Andrius Šatevičius.
Naujasis automobilis leis kultūros centrui efektyviau organizuoti renginius, patogiau gabenti įrangą ir greičiau pasiekti padalinius visame Trakų rajone. Centro direktorė Joana Giedraitytė pabrėžė, kad tai – reikšminga pagalba komandai, siekiančiai, jog kultūra būtų arčiau žmonių.
Trakų rajono savivaldybės informacija
Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius perduoda automobilio raktelius Trakų kultūros ir meno centro direktorei Joanai Giedraitytei. Aleksandro Polijančuk nuotr.