Vakar poilsio ir pramogų komplekse „TonyResort“ buvo apdovanoti geriausi šalies policijos pareigūnai. Nugalėtojai paaiškėjo po tris dienas vykusio Geriausios Lietuvos policijos pareigūnų komandos konkurso, kuriame varžėsi 10 geriausių šalies policijos komandų iš visų apskričių.
Pelniusius nugalėtojų laurus pasveikino policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir Trakų rajono merė Edita Rudelienė, policijos įstaigų vadovai. Merė įteikė dovanų autorinį Jurgitos Radžiūnaitės keramikos kūrinį su Trakų –2020 metų Lietuvos kultūros sostinės simbolika, palinkėjo pareigūnams sėkmės jų nelengvoje tarnyboje.
Geriausiais šalies pareigūnais tapo Marijampolės apskr. vyriausiojo policijos komisariato komanda. Pareigūnai varžėsi šaudymo, teorijos, taktikos, reagavimo įvykio vietoje, orientacinėje, ekstremalaus vairavimo rungtyse, konkurso metu jiems teko operatyviai spręsti netikėtas užduotis.
Nugalėtojams įteikti pasižymėjimo ženklai „Geriausias policijos pareigūnas“, jiems suteiktos papildomos 5 dienų atostogos, įteikti įvairūs prizai bei nugalėtojų taurė. Šiemet geriausių šalies pareigūnų konkursas vyko jau 25 kartą. Praėjusiais metais konkurso nugalėtojais buvo tapę kauniečiai.
Trakų rajono savivaldybės informacija
Nuotraukoje: Merė E. Rudelienė įteikė dovanų šalies policijos generaliniam komisarui R. Požėlai autorinį keramikos kūrinį su Trakų –2020 metų Lietuvos kultūros sostinės simbolika, palinkėjo pareigūnams sėkmės jų nelengvoje tarnyboje.
Sigitos Nemeikaitės nuotr.