*alt_site_homepage_image*

Meras padėkojo sportininkams

Naujienos

Šiandien vykusio Trakų rajono savivaldybės tarybos posėdžio pradžioje meras Andrius Šatevičius įteikė padėkos raštus trims puikių laimėjimų pasiekusiems, Trakų vardą garsinantiems rajono sportininkams.

Padėkos raštas įteiktas Lietuvos kiokušin karatė rinktinės narei Beatričei Šurpikaitei už Lietuvos kiokušin karatė jaunimo čempionate (kategorija iki 50 kg) iškovotą 1-ąją vietą bei 3-iąją vietą suaugusiųjų čempionate (kategorija iki 50 kg). Taip pat už šiemet Mongolijoje vykusiame Pasaulio poledinės žūklės čempionate iškovotą 1-ąją vietą padėkota Lietuvos sportinės žūklės nacionalinės rinktinės nariams Evaldui Bernatoniui ir Deividui Račkauskui.

Džiaugiamės sportininkų pasiekimais, dar kartą sveikiname ir linkime laimėjimų gausos!

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Meras padėkos raštą įteikė Lietuvos kiokušin karatė rinktinės narei Beatričei Šurpikaitei už Lietuvos kiokušin karatė jaunimo čempionate iškovotą 1-ąją vietą bei 3-iąją vietą suaugusiųjų čempionate .

Sigitos Nemeikaitės nuotr. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image