*alt_site_homepage_image*

Lietuvos kurortai ir kurortinės teritorijos brėžė naujas sveikatinimo turizmo gaires

Naujienos

Lietuvos kurortų asociacija savo narius, tarp kurių – ir Trakai, sukvietė į Lietuvos sveikatinimo turizmo forumą „Kurortų ir kurortinių teritorijų vaidmuo kuriant pridėtinę vertę šalies ekonomikai”, kuris vyko Palangoje.

Kartu su šalies kurortų bei kurortinių teritorijų atstovais forumo darbe dalyvavo Trakų rajono savivaldybės vicemeras Jonas Kietavičius.

Konferencijos metu buvo  diskutuojama apie kurortų, kurortinių teritorijų bei sveikatinimo sektoriaus indėlį kuriant pridėtinę vertę šaliai bei iššūkius, su kuriais susiduria šį sektorių kuriantys dalyviai.

Renginys – labai aktualus  turizmo ir sveikatinimo srityse dirbantiems, tarp jų ir mūsų rajono savivaldybei. Artėjanti vasara kartu su geru oru akivaizdžiai išaugina turistų skaičius. Tai ypač pastebima Trakuose, kur visada traukia švari gamta, ežerai, sveikatinimą puoselėti skatinanti aplinka.

Kaip atliepti besilankančiųjų lūkesčius, kokia kryptimi sutelkti pastangas ir kaip žengti koja kojon su augančiais ir kintančiais poreikiais, auginti sveikatinimo turizmo potencialą – aptarta šiame forume.

Lietuvos kurortų asociacija vienija keturis kurortus – Druskininkus, Birštoną, Palangą, Neringą ir penkias kurortines teritorijas – Anykščius, Ignaliną, Trakus, Zarasus, Kauno rajoną.  

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Kartu su šalies kurortų bei kurortinių teritorijų atstovais forumo darbe dalyvavo Trakų rajono savivaldybės vicemeras Jonas Kietavičius (pirmas dešinėje).

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image