*alt_site_homepage_image*

Lentvario Šeimos parko projekto darbams einant į pabaigą rugsėjo 1-ąją užtikrinsime pėsčiųjų saugumą

Naujienos

Vakar susitikus su darbus vykdančiais rangovais buvome informuoti, jog rangovas nespėja atlikti dalies rangos sutartyje numatytų darbų, tarp kurių šaligatvio atnaujinimas Klevų alėjos atkarpoje tarp Norfos ir Maximos prekybos centrų.

Dedamos visos pastangos, kad patekimas į Lentvario miesto švietimo įstaigas (Motiejaus Šimelionio gimnaziją bei lopšelį-darželį „Svajonėlė“) būtų kuo sklandesnis, todėl rangovas įpareigotas iki mokslo metų pradžios įrengti kuo daugiau šaligatvio siekiant užtikrinti moksleivių ir jų tėvelių patekimą pėsčiomis į švietimo įstaigas jau rugsėjo 1-ąją. Darbus pilna apimtimi planuojama užbaigti iki rugsėjo pabaigos.

Rekomenduojame pėsčiomis keliaujantiems moksleiviams ir jų tėvams saugiai pasiekti švietimo įstaigas pasinaudojus jau įrengtu pėsčiųjų/dviračių taku kitoje Klevų alėjos pusėje.

Atsiprašome už darbų vykdymo metu sukeliamus laikinus nepatogumus, tačiau džiaugiamės, kad jau netrukus Lentvario miesto gyventojai ir svečiai galės įvertinti iš esmės atnaujintas viešąsias erdves miesto centrinėje dalyje.

Savivaldybės administracijos informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image