*alt_site_homepage_image*

„Laimė yra biblioteka“

Naujienos

Vasaros malonumai tęsiasi, o vienas iš jų – „Skaitymo iššūkis“ – pačiame įkarštyje, kai kas jau baigė, o kai kas dar tik pradeda. Tiek vieniems, tiek kitiems yra smagu.


Lietingą liepos 10 dieną bibliotekoje susirinkome ne tik prisijungti prie „Skaitymo iššūkio“, bet ir kartu pabūti, paskaityti ir kažką gražaus nuveikti. Vieningai nusprendėme, kad lietingą ir niūroką dieną mums reikia laimės. O kuri gi čia knyga Lietuvoje vadinama laimingiausia ir populiariausia? Nėra abejonių, kad tai rašytojos Evelinos Daciūtės parašyta ir Aušros Kiudulaitės iliustruota knygelė „Laimė yra lapė“.

„Kartą viename dideliame mieste gyveno berniukas. Jis turėjo tėtį, mamą ir namelį medyje. Vieną dieną Povilo gyvenime atsirado lapė. O kai tavo gyvenime atsiranda lapė – lauk visko“, – pradėjome edukacinę pamokėlę. Berniuko ir lapės istorija apie draugystę, dosnumą, išsiskyrimo liūdesį ir susitikimo džiaugsmą. Vaikai klausėsi, skaitė patys ir iš popieriaus gamino tikrų tikriausią oranžinę lapę, geros nuotaikos ir laimės užtaisą.

Smagiai laikas prabėgo, o malonesnių žodžių, kad „laimė yra ir biblioteka“ dar neteko girdėti. Išsiskiriame neilgam, vasara su knyga dar nesibaigia!

Danguolė Paliulienė
Trakų VB Rūdiškių filialo vyr. bibliotekininkė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image