*alt_site_homepage_image*

Kviečiame dalyvauti dokumentinio filmo „Mulai“ pristatyme

Naujienos

Kviečiame aktyviai dalyvauti įtraukiančiame, įdomiame nemokamame renginyje, kuris vyks gruodžio 6 d. 15 val. Rūdiškių kultūros centre (Statybininkų g. 23, Rūdiškių m.)

Rūdiškių kultūros centre bus rodomas dokumentinis filmas „Mulai“. Mulu vadinamas žmogus, už nedidelį atlygį sutinkantis gabenti narkotikus. Detaliai narpliodami trijų herojų – lietuvių, įkalintų Pietų Amerikos kalėjimuose už narkotikų kontrabandą, – istorijas, jų mintis ir dvasines būsenas, filmo kūrėjai rekonstruoja lūžį, kuris jaunus, vilčių ir gyvenimo džiaugsmo kupinus žmones nubloškia į patį dugną. Silpnumo akimirka priverčia juos kovoti dėl ateities ir kuo greitesnio grįžimo į tėvynę. O tai dažniausiai atrodo nepasiekiama svajonė.

Po filmo pristatymo lauks susitikimas su filmo prodiuseriu Žygimantu Šalkausku.

Renginys inicijuotas Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisijos, organizuojamas iš Trakų rajono Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos 2021–2023 metų programos įgyvendinimo priemonių plano 2023 metams 17 priemonei „Rengti renginius kviečiant žymius žmones, skatinančius vaikus ir jaunimą sekti geraisiais pavyzdžiais, gyventi sveiką gyvenimo būdą, išmokti turiningai leisti laisvalaikį ir motyvuojančius siekti savo tikslų“ skirtų lėšų.

Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisijos informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image