*alt_site_homepage_image*

Kviečia piknikas Šeimų parke Lentvaryje

Naujienos

Gegužės 15 d. 15.00 val. Lentvario miesto biblioteka kviečia į pikniką, kuris įvyks Šeimų parke Lentvaryje (pušynėlyje už Lentvario seniūnijos). Tai – viena iš numatytų veiklų, Lentvario bibliotekai vykdant projektą „Lentvario (NE)pasakojimai“.

Piknikas vyks remiantis Lentvario miesto pasakojimais. „(NE)pasakojimai“ – tai 12 pasakojimų apie Lentvario miesto pavadinimo kilmę, istorinius įvykius, čia gyvenusius žmones. Istorijos yra surinktos 2004 m., jų rinkimo ir užrašymo iniciatorė yra lentvarietė lietuvių kalbos mokytoja Renė Lučiūnienė. Prieš 20 m. ji dirbo mokytoja Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijoje. Daugelis istorijų buvo papasakota lenkiškai ir moksleiviai jas išvertė į lietuvių kalbą. Surinktus pasakojimus iliustravo 6–10 kl. mokiniai, kuriems vadovavo dailės mokytoja metodininkė Asta Radimonienė.

Kiekvienas, atsinešęs pledą, galės prisijungti ir dalyvauti siūlomose veiklose. Meno studijos „Spalvų juokas“ kampelyje susirinkusieji išbandys piešimą ant vandens, vyks tapybos pleneras, vaikų veidukų piešimas ir kt. veiklos. Gyventojai bus kviečiami pinti draugystės apyrankes, bendrauti, žaisti skirtingose erdvėse. Lentvario žirgynas organizuoja edukaciją „Žirgas, žirgeli...“.

Dalyviai: menų studija „Spalvų juokas“, „Caritas“, vaikų dienos centras „Akimirka“, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro Globos centras, Lentvario seniūnija, Lentvario kultūros centras, jogos studija „Vilmos Joga Visiems“, Trakų viešosios bibliotekos neformaliojo vaikų švietimo „Kūrybiškumo saviraiškos  studija“, Lentvario žirgynas, Edita Lukaševičienė (šokio mankštos mokytoja).

Kiekvienas atėjęs suras sau veiklą ar tiesiog pabendraus, susipažins su kitais, pasigrožės gamta bei išbandys Šeimų parke įrengtus lauko treniruoklius, basų kojų taką, o mažieji – vaikų žaidimų aikštelę.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.

Su savimi pageidautina turėti pledą ir gerą nuotaiką. Renginys nemokamas.

Dalia Bagdžiuvienė

Trakų viešosios bibliotekos Lentvario padalinio vedėja

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image