*alt_site_homepage_image*

Kaip pasirengti tėvystei?

Naujienos

Nuo rugpjūčio 10 d. kviečiame į užsiėmimus mamas ir tėčius, besilaukiančius kūdikio ir (arba) auginančius vaikelius iki 1 metų.


Kūdikio laukimo periodas yra tiek pat nuostabus, kiek ir gąsdinantis. Nėštumas keičia ne tik būsimą mamą, bet ir šalia jos esančius žmones, ypač – jos partnerį, būsimą tėtį. Todėl apie tai labai svarbu kalbėtis, dalintis jausmais, patyrimais. Pirmieji kūdikio metai būna pilni išbandymų, pokyčių, įvairiausių jausmų, kurie dažnai gali būti prieštaringi. Kūdikis per pirmuosius savo gyvenimo metus labai stipriai keičiasi, todėl dažnai gali mus nustebinti, o kartais netgi išgąsdinti, nes mes nesuprantam, kas vyksta jo pasaulyje, kokie gali būti iššūkiai, sunkumai, kaip vaikas suvokia save ir kaip priima aplinką ir kitus žmones?

Užsiėmimų metu bandysime pajusti, kaip keičiamės patys, besilaukdami kūdikio, kas vyksta gimus vaikeliui, kaip išgyvename motinystę/ tėvystę, pasiaiškinsime, kaip psichologiškai ir emociškai auga ir keičiasi vaikas, stengsimės empatiškai įsijausti į kūdikio vidinį pasaulį, bandysime ieškoti sprendimų, kaip sudėtingose situacijose nepasimesti ir padėti kūdikiui augti.

Užsiėmimus ves psichologė praktikė Audronė Bakšienė. Užsiėmimai vyks šeštadieniais, nuo rugpjūčio 10 d., Birutės g. 42, Trakai, Trakų r. sav. Iš viso 7 užsiėmimai. Registracija į grupę el. p. info@paslaugosseimoms.lt arba tel. 8 612 87 316.

Bendruomeninių šeimos namų informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image