*alt_site_homepage_image*

Įteiktos kalėdinės dovanėlės mažiesiems ukrainiečiams

Naujienos

Trečiadienį, gruodžio 27 dieną, Savivaldybės vicemerė Jolanta Abucevičienė perdavė šventinius mero Andriaus Šatevičiaus sveikinimus ir kalėdines dovanėles Rūdiškėse gyvenantiems mažiesiems ukrainiečiams, kurie jau nekantriai laukia Naujųjų metų ir džiaugiasi žiemos atostogomis.

Šiuo metu Rūdiškių gimnazijos bendrabutyje gyvena 64 Ukrainos piliečiai, iš kurių 14 vaikų. Vicemerė linkėjo mažiausiems Ukrainos piliečiams ir jų tėveliams sveikatos, ramybės ir, svarbiausia, taikos.  

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Vicemerė Jolanta Abucevičienė (stovi pirma iš kairės) Rūdiškėse gyvenanties mažiesiems ukrainiečiams perdavė mero sveikinimus ir kalėdines dovanėles.

Jovitos Sajavičienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image