*alt_site_homepage_image*

Integruota pamoka Varnikų pažintiniame take „Ruduo gamtininko akimis“

Naujienos

Trakų rajono Lentvario pradinės mokyklos mokytojai, tęsdami nacionalinio švietimo projekto „Lyderių laikas 3“ pokyčių plano „Aktyvus mokinio ugdymas(-is) pamokoje/veikloje“ veiklas ir suprasdami projekto tvarumo svarbą,  pamokas veda kitaip: žinias sieja su patyrimine ir praktine veikla, skatindami mokinius aktyviai veikti. Iškeltam tikslui ir uždaviniams įgyvendinti renkasi edukacines erdves už mokyklos ribų.

Spalio 15 dieną Lentvario pradinės mokyklos 1c mokytoja Vida Šmigelskienė ir 4a mokytoja metodininkė Danguolė Danilkevičienė klasių mokiniams pamokas vedė Varnikų pažintiniame take, kur vyko mokytojų organizuota integruota pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos, dailės ir technologijų pamoka „Ruduo gamtininko akimis“.

 Mokiniai stebėjo medžius ir kitus miško augalus, įžvelgė rudeninių medžių spalvų gausą, skaičiavo, matavo medžių aukštį ir storį, pasakojo savo pastebėjimus ir dalinosi patirtais įspūdžiais. Pagrindnis akcentas buvo bendradarbiavimas. Taip pat mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su Lentvario girininkijos girininku S. Miliausku ir jo pavaduotoja V. Baigiene, sužinoti apie girininko profesijos naudą. Vaikai liko sužavėti ir žadėjo visada rūpintis bei saugoti gamtą.

Tokios integruotos pamokos teikia pradinukams daugiau džiaugsmo ir patyriminis mokymas(is) per individualius ir grupinius ieškojimus, atradimus teikia didelę naudą ir mokymosi malonumą.

Lentvario pradinės mokykos informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image