Tarptautinės mokytojų dienos proga rajono savivaldybės vadovai lankėsi ugdymo įstaigose ir sveikino pedagogus, linkėdami sėkmingo ir kūrybiško darbo, ryžto įveikti iššūkius, geriausių lūkesčių ir rezultatų, tiesiant kelius į gyvenimą jaunajai kartai.
Rajono ugdymo įstaigose daugiau nei 60 pedagogų buvo įteiktos rajono savivaldybės mero padėkos.
Geri žodžiai ir linkėjimai Mokytojui skambėjo visą dieną. Jie priminė, kad dėmesio žinias ir net gyvenimą kitiems skiriančiam Mokytojui nebūna per daug. Ieškojimai ir atradimai telydi kasdien, o šventės padeda įvertinti, kas pasiekta, skatina tobulėti, augti ir auginti.
Trakų rajono savivaldybės informacija
Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius Tarptautinės mokytojų dienos proga sveikina Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos pedagogus.
Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.