*alt_site_homepage_image*

Fotografijos magija ir gražiausios balos „Blykstėje 2019“ Aukštadvaryje

Naujienos

Tęsdami Trakų viešosios bibliotekos projekto „Blykstė 2019“ užsiėmimus, Aukštadvaryje dalyviai trečiąjį kartą susitiko su fotografu Flavijumi Piliponiu.

Pamoka prasidėjo intriguojančiai: „Šiandien mokysimės kurti fotografijos magiją“. Hm, gal gi ne visi turi magiškų galių? Pasirodo, su gero mokytojo pagalba bent jau pradedančiaisiais magais galima tapti gana nesunkiai. Tereikia įdėmiai klausytis, kokius fotokameros nustatymus ir kokias funkcijas naudoti skirtingomis aplinkybėmis, dar žinoti keletą paslapčių, ir štai – nustebę pradedantieji fotografai žiūri į savo darbus, negalėdami patikėti, kad tai įmanoma.

Visų paslapčių kol kas neišduosime, bet jau galime pasidalinti, kad bandėme fotografuoti gražiausią pasaulyje balą, užfiksuoti judesį, įdomiau įamžinti gėlių žydėjimą. Belieka panaudoti gautas žinias, pasipraktikuoti ir ruošti geriausius kadrus fotoparodai „Neatrastas Trakų kraštas“, kuri bus ruošiama baigiantis projektui.

Žinoma, prie fotografijos meno projekto dalyviai prisilietė tik šiek tiek, bet gavo daug naudos, paskatinimų ir tikrai bus norinčių toliau į jį gilintis.

Ramunė Jarmalavičiūtė, Trakų viešosios bibliotekos Aukštadvario filialo vyr. bibliotekininkė

Ingos Gackienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image