Trakų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad vadovaujantis Suskystintų naftos dujų balionų, naudojamų daugiabučiuose namuose, pakeitimo 2019–2022 metais veiksmų planu, patvirtintu Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. 1-181, nuo 2022 m. sausio 1 d. daugiabučiuose namuose, aukštesniuose nei 2 aukštai, maistui ruošti nebebus galima naudoti suskystintų naftos dujų balionų, siekiant išvengti jų keliamos rizikos gyventojų ir jų turto saugumui. Kaip alternatyva maisto ruošimui galės būti naudojamos elektrinės viryklės bei dujinės viryklės, kurioms dujos tiekiamos centralizuotais SND tinklais.
Raginame daugiabučių namų , kurie yra 3 aukštų ir aukštesni, butų ir kitų patalpų savininkus iki 2020 m. rugsėjo 1 d. priimti daugumos sprendimus dėl maisto ruošimui naudojamo naujo energijos šaltinio (gamtinių dujų ar elektros energijos) pasirinkimo.
Atkreipiame dėmesį, kad jeigu nėra galimybės pastato prijungti prie centralizuotų gamtinių dujų tinklų, valdomų skirstomųjų tinklų operatoriaus, tuomet butų savininkai kaip alternatyvų energijos šaltinį maisto ruošimui gali rinktis elektros energiją, numatant elektros energijos galios didinimą visam pastatui.
Paraiškas skirstomųjų tinklų (tiek dujų, tiek elektros) operatoriui dėl prisijungimo prie skirstomųjų tinklų ar elektros galios didinimo turės teikti pastato bendrojo naudojimo objektų valdytojas (butų ir kitų patalpų savininkų įgaliotas atstovas) visų butų savininkų vardu.
Platesnė informacija artimiausiu metu bus nurodyta Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos tinkalalpyje www.enmin.lt.
Trakų rajono savivaldybės administracijos informacija
Daugiabučių namų gyventojų dėmesiui
Trakų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad vadovaujantis Suskystintų naftos dujų balionų, naudojamų daugiabučiuose namuose, pakeitimo 2019–2022 metais veiksmų planu, patvirtintu Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. 1-181, nuo 2022 m. sausio 1 d. daugiabučiuose namuose, aukštesniuose nei 2 aukštai, maistui ruošti nebebus galima naudoti suskystintų naftos dujų balionų, siekiant išvengti jų keliamos rizikos gyventojų ir jų turto saugumui. Kaip alternatyva maisto ruošimui galės būti naudojamos elektrinės viryklės bei dujinės viryklės, kurioms dujos tiekiamos centralizuotais SND tinklais.
Raginame daugiabučių namų , kurie yra 3 aukštų ir aukštesni, butų ir kitų patalpų savininkus iki 2020 m. rugsėjo 1 d. priimti daugumos sprendimus dėl maisto ruošimui naudojamo naujo energijos šaltinio (gamtinių dujų ar elektros energijos) pasirinkimo.
Atkreipiame dėmesį, kad jeigu nėra galimybės pastato prijungti prie centralizuotų gamtinių dujų tinklų, valdomų skirstomųjų tinklų operatoriaus, tuomet butų savininkai kaip alternatyvų energijos šaltinį maisto ruošimui gali rinktis elektros energiją, numatant elektros energijos galios didinimą visam pastatui.
Paraiškas skirstomųjų tinklų (tiek dujų, tiek elektros) operatoriui dėl prisijungimo prie skirstomųjų tinklų ar elektros galios didinimo turės teikti pastato bendrojo naudojimo objektų valdytojas (butų ir kitų patalpų savininkų įgaliotas atstovas) visų butų savininkų vardu.
Platesnė informacija artimiausiu metu bus nurodyta Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos tinkalalpyje www.enmin.lt.
Trakų rajono savivaldybės administracijos informacija