*alt_site_homepage_image*

Darbą pradėjo Trakų kultūros ir meno centro direktorė

Naujienos

Šiandien, sausio 3 dieną, pareigas pradėjo eiti Trakų kultūros ir meno centro direktorė Joana Giedraitytė.

Iki šiol J. Giedraitytė dirbo Rūdiškių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja.

J. Giedraitytė studijavo Klaipėdos universitete, kuriame įgijo teatro, renginių režisieriaus profesinę kvalifikaciją. Dirbo kultūros, meno srityje su įvairiais kultūros projektais, turi jų rengimo, organizavimo, vadybos patirtį.

Sveikiname naująją direktorę ir linkime jai sėkmingų darbų, entuziazmo bei puikių pasiekimų!

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Naująją Trakų kultūros ir meno centro direktorę Joaną Giedraitytę sveikina Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius.

Evelinos Kislych-Šochienės nuotr. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image