*alt_site_homepage_image*

Birželio 14 d. – kino vakaras „Vagiliautojai“

Naujienos

 

Birželio 14 d., 22.00 val. Trakų viešoji biblioteka demonstruos ketvirtąjį „Kino pavasario“ filmą – japono režisieriaus Hirokazu Kore-eda dramą „Vagiliautojai“ („Shoplifters“/„Manbiki kazoku“, 2018 m., Japonija, 121 min., N-13), pasakojančią kvapą gniaužiančią skurdžiai gyvenančios šeimos istoriją.


 

Filmo peržiūra vyks „Maisto manija terasa“ (Karaimų g. 13, Trakai).

Trumpa filmo anotacija: Japonų kino meistro Hirokazu Kore-edos „Auksinę palmės šakelę“ laimėjusiame filme Osamu ir jo sūnus, grįždami po kasdienės vagystės namo, randa šaltyje sustirusią keturmetę. Nors Osamu žmona iš pradžių nesiryžta priimti dar vieną valgyti prašančią burną į jau ir taip skurdžią šeimą, prievartos ženklai ant mergaitės kūno padeda apsispręsti. Nors šen bei ten vagiliaudami jie sunkiai suduria galą su galu, šeima gyvena laimingiau už daugelį. Kol netikėta paslaptis tampa rimtu išmėginimu jų bendrystei…

Filmo anonsas: http://inx.lv/CLt

„Šiame itin subtiliame ir šiltame neįprastos šeimos portrete režisierius derina socialinę kritiką ir švelnų humorą. Tačiau ilgiausiai išliekantys atmintyje yra su nepaprasta meile ir atidumu kuriami tų kasdienybės herojų, miesto džiunglėse atkakliai kovojančių už savo laimę, portretai.“ (A. Račaitytė)

Filmas rodomas, vykdant projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“. Kino vakarų tikslas – skleisti profesionalųjį kiną Lietuvoje, didinti aktyvių ir smalsių, tačiau ribotas galimybes turinčių Trakų krašto gyventojų užimtumą, mažinti jų kultūrinę bei socialinę atskirtį, skatinti kultūrinę gyventojų edukaciją.

Projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“ finansuoja Lietuvos kino centras ir Trakų rajono savivaldybė, projekto partneriai – VšĮ „Kino pavasaris“, Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“, informacinis partneris Trakų ir Elektrėnų krašto laikraštis „Galvė“.

Kviečiame nepraleisti progos pamatyti šį filmą!

* Laikas: Birželio 14 d. (penktadienis), 22.00 val.

* Vieta: „Maisto manija terasa“, Karaimų g. 13, Trakai;

* Kino vakaras nemokamas
 

Trakų viešosios bibliotekos informacija
 
 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image