*alt_site_homepage_image*

Bijūnų „Moliūgadienis“ skleidė gerumo ir šilumos ugnelę

Naujienos

Kai medžiai numeta lapus, gamta tarsi užmiega, o tamsa vis anksčiau mus pasitinka. Visiems mums reikia šviesos ir šilumos.

Ūkanotą praėjusio ketvirtadienio popietę Bijūnų krašto gyventojai rinkosi į Bijūnų universalaus daugiafunkcio centro organizuotą šventę –  Bijūnų „Moliūgadienį“.  

Moliūgų-žibintų kūrybinėse dirbtuvėse kurti žibintai suspindo vakaro prieblandoje. O kiek emocijų, kiek susidomėjimo ir džiaugsmo buvo tą vakarą.

Tamsoje judantys žiburėliai sukūrė nuostabų reginį. Kiekvienas žmogus ir vaikas į namus išsinešė gerumo ir šilumos ugnelę.

Bijūnų universalaus daugiafunkcio centro informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image