Kai medžiai numeta lapus, gamta tarsi užmiega, o tamsa vis anksčiau mus pasitinka. Visiems mums reikia šviesos ir šilumos.
Ūkanotą praėjusio ketvirtadienio popietę Bijūnų krašto gyventojai rinkosi į Bijūnų universalaus daugiafunkcio centro organizuotą šventę – Bijūnų „Moliūgadienį“.
Moliūgų-žibintų kūrybinėse dirbtuvėse kurti žibintai suspindo vakaro prieblandoje. O kiek emocijų, kiek susidomėjimo ir džiaugsmo buvo tą vakarą.
Tamsoje judantys žiburėliai sukūrė nuostabų reginį. Kiekvienas žmogus ir vaikas į namus išsinešė gerumo ir šilumos ugnelę.
Bijūnų universalaus daugiafunkcio centro informacija