*alt_site_homepage_image*

Aptarta nauja projektinė veikla su miestu partneriu Gižycku

Naujienos

Vasario 5 dieną Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, vicemeras Jonas Kietavičius ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin susitiko su Gižycko miesto savivaldybės atstovais – sekretoriumi Arkadiusz Polojanski ir Turto bei investicijų skyriaus vedėju Jacek Markowski.
Aptartas artėjantis Interreg VI-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos kvietimas. Per šią programą Trakai su Lenkijos miestais partneriais yra įgyvendinę ne vieną infrastruktūros gerinimo projektą. Planuose – turizmo ir susisiekimo gerinimo, žaliojo kurso plėtros ir medicinos paslaugų plėtros projektai, jie ir jų etapai buvo išgryninti susitikimo metu.
Džiaugiamės kiekvienu esamu ir būsimu bendru projektu su mūsų miestais partneriais.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės vicemeras Jonas Kietavičius, meras Andrius Šatevičius, Gižycko miesto savivaldybės atstovai – sekretorius Arkadiusz Polojanski, Turto bei investicijų skyriaus vedėjas Jacek Markowski, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin aptarė naujus bendros projektinės veiklos planus. Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image