*alt_site_homepage_image*

Apdovanoti konkurso „Pilietiškumo keliu“ nugalėtojai

Naujienos

Trakų rajono savivaldybės rengiamame tradiciniame konkurse „Pilietiškumo keliu“ šiemet dalyvavo vaikai ir jaunimas iš dvidešimt keturių rajono švietimo įstaigų bei organizacijų. Kūrybingai ir prasmingai paminėję Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, jie siuntė savo pilietiškumo iniciatyvų, jaunimą telkiančių, pilietiškumą, kūrybiškumą skatinančių veiklų vaizdo įrašus, nuotraukas.
Konkurse nugalėjo vaikai ir jaunimas iš Trakų pradinės mokyklos, Senųjų Trakų Kęstučio progimnazijos, Paluknio Longino Komolovskio, Lentvario Henriko Senkevičiaus ir „Versmės“, Trakų ir Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijų. Jauniausieji laureatai – Lentvario lopšelio-darželio „Šilas“ auklėtiniai. Visiems jiems buvo skirti apdovanojimai.
Balandžio 18-ąją Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius pasveikino ir prizą įteikė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokiniams. Jis džiaugėsi aktyviu, bendruomenišku ir pilietišku jaunimu, neslepiančiu meilės savo kraštui.
Dėkojame visiems konkurso dalyviams už puikias iniciatyvas!

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius pasveikino Jolantą Martyncevienę, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorę. Šios gimnazijos mokiniai – tarp konkurso „Pilietiškumo keliu“ nugalėtojų. Agatos Beliak nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image