Iš viso rezultatų:

Protų kovos jaunimui „PROT‘AUK 21“

27 Spalio 2021 Lentvario kultūros rūmai (Klevų al. 20) 10:00

Protų kovos jaunimui „PROT‘AUK 21

                      Lentvario kultūros rūmai kviečia jaunimą laisvalaikį leisti kitaip ir rinktis intelektualias veiklas! Lentvario kultūros rūmai vykdo Trakų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos finansuojamas protų kovas „PROT‘AUK 21“.

Protų kovos „PROT‘AUK 21“ yra tęstinis projektas, kurio startas buvo 2020 m., organizuojant protmūšių ciklą jaunimui „PROT‘AUK“. Atsižvelgdami, kad užsitęsusi COVID-19 pandemija neigiamai veikia jaunimo emocinę bei psichinę būkles, o jauni žmonės praranda savo aktyvų laisvalaikį bei yra uždaryti socialiniame burbule, siūlome vėl susirinkti rūmų renginių salėje ir intelektualiai praleisti laisvalaikį, paliekant visas problemas už savęs.

Intelektualiose projekto veiklose jaunimas ne tik lavins savo intelektą ar panaudos jau įgytas žinias, bet ir bus skatinami rinktis alternatyvų laisvalaikio praleidimo būdą, padedantį mažinti sukeltas COVID-19 pandemijos pasekmes jaunimo bendravimui ir aktyvesniam gyvenimo būdui. Jaunimas, susibūręs į kelių asmenų komandas, varžysis ir atsakinės į skirtingų sričių klausimus, reikalaujančius loginio mąstymo bei turimų žinių inovatyvaus panaudojimo.

Protų kova vyks spalio 27 d. 10 val.Lentvario kultūros rūmuose. Renginio trukmė: apie 2 val.
Kviečiame registruotis jaunimo komandas, kurias sudaro iki 4 asmenų. Registracija vykdoma iki spalio 15 d. el. paštu
lentvariokultura@gmail.com, nurodant komandos pavadinimą, tikslų narių skaičių bei kontaktinio asmens duomenis (vardas, pavardė ir kontaktinis telefono ryšio numeris).

                      Sugriežtinus renginių organizavimo būtinąsias sąlygas ar pablogėjus epidemiologinei situacijai, renginys bus organizuojamas virtualiai.

                      Iki susitikimo Lentvario kultūros rūmuose!

                      Lentvario kultūros rūmų inf.

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis