Iš viso rezultatų:

Interaktyvi programa „Visos mes – Ievos“

07 Gegužės 2021 Trakų kultūros rūmai 17:00
Gegužės 7 d., 17.00 val. Trakų viešoji biblioteka kviečia į „Knygos teatro“ interaktyvią programą / spektaklį „Visos mes – Ievos“ (aktorės: Redita Dominaitytė ir Renata Kutinaitė, trukmė – 1 val.) Renginys vyks Trakų kultūros rūmų mažojoje salėje.
 
Pagrindinė spektaklio herojė Ieva – veikli, žaviai flirtuojanti, nenuspėjamo amžiaus moteris, nuolat įsipainiojanti į komiškas, paradoksalias situacijas ir pasiryžusi nuspręsti, išsiaiškinti čia ir dabar. Tai padaryti jai padeda ištikimos draugės. Žinoma, daugelio moteriškų eksperimentų taikinys yra Adomas ir kiti vyrai keliuose. „Juk gyvenimas – žaidimas, o vyro ir moters santykius palyginčiau su gracinga šachmatų partija, kur privalu numatyti kelis ėjimus į priekį, na o teatras, manau, tinkamiausia žaidimų aikštelė”, – sako Redita Dominaitytė.
Spektaklio metu į žaidimą įtraukiamos ir žiūrovės, kurios uždaroje FB grupėje ir telefonu čia ir dabar mėgins išspręsti labiausiai jas kamuojančias problemas, – praskleidžia spektaklio kulisus režisierė.
 
Interaktyvus spektaklis pastatytas pagal išleistą to paties pavadinimo žurnalistės Nijolės Koskienės humoreskų knygą. 
 
„Knygos teatras“, įkurtas 2012 metais, stato išimtinai lietuvių autorių kūrinius. Teatro misija – inscenizuoti literatūrą bei atgaivinti skaitovinio teatro tradicijas Lietuvoje, skleisti jas tolimiausiuose šalies kampeliuose.
 
Organizatorius – Trakų viešoji biblioteka, rėmėjas – Trakų rajono savivaldybė, partneris – Trakų kultūros rūmai.
 
Renginių metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų.
 
Kviečiame kartu patirti smagų nuotykį!
 
Trakų viešosios bibliotekos informacija
Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis