*alt_site_homepage_image*

VMI kviečia moksleivius iškeisti žinias į vertingus prizus

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kviečia 9–12 klasių moksleivius registruotis ir dalyvauti VMI organizuojamoje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“. Jos nugalėtojai bus apdovanoti elektriniais paspirtukais bei kitais vertingais prizais. Komandos, norinčios dalyvauti viktorinoje, iki spalio 9 d. turi užsiregistruoti čia.

„Tradiciškai prasidėjus rudeniui kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius pasitikrinti turimas žinias apie mokesčius ir sudalyvauti viktorinoje. Džiaugiamės, kad į mūsų kvietimą kasmet atsiliepia mokiniai iš visos Lietuvos mokyklų“, – sako Mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė, primindama, kad viktorinos tikslas ugdyti finansinį bei mokestinį raštingumą bei skatinti moksleivius domėtis VMI veikla.

Pirmosios vietos laimėtojams – kiekvienam komandos nariui mokiniui – bus įteikti elektriniai paspirtukai ir šalmai, o kitoms geriausiai pasirodžiusioms komandoms – išmanieji laikrodžiai, nešiojamos garso kolonėlės ir kiti prizai.

VMI viktorinoje kviečia dalyvauti komandas, sudarytas iš 2 moksleivių (nuo 9 iki 12 klasės) ir mokytojo. Savarankiškai registruotis į viktoriną gali moksleiviai nuo 16 m. Jaunesnius moksleivius turi užregistruoti mokytojas.

Numatomi trys viktorinos etapai. Pirmasis etapas vyks spalio 24 d. – komandos turės atsakyti į pateiktus klausimus nuotoliniu būdu. Į antrąjį etapą lapkričio 9–16 d. pateks geriausiai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionuose pasirodžiusios komandos, o finalinis etapas vyks lapkričio 29 d. Kaune.

Visais su viktorina susijusiais klausimais galima kreiptis į organizatoriaus atstovus elektroniniu paštu  viktorina@vmi.lt arba telefonu (8 5) 2687 987. Daugiau informacijos dalyviams rasite čia.

Valstybinės mokesčių inspekcijos informacija 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image