*alt_site_homepage_image*

Vilniaus pasienio rinktinėje – 8 savivaldybių atstovų vizitas

 

Vilniaus pasienio rinktinėje vykoVilniaus regiono savivaldybių merų bei jų atstovų susitikimas. Trakų rajono savivaldybei atstovavo mero patarėjas Tomas Naktinis.


 

 

Vizito tikslas – aptarti Vilniaus pasienio rinktinės ir regionų savivaldos bendradarbiavimo galimybes bei lūkesčius, problemas, tikslus ir ateities planus. Susitikimo metu diskutuota apie bendrus projektus, regionų bendradarbiavimą ir ateities perspektyvas.

Į rinktinę atvykusius svečius pasitiko Vilniaus pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė. Rinktinės vadas svečiams pristatė pagrindinius uždavinius, funkcijas, struktūrą bei darbo specifiką, priminė apie pasirašytą VSAT ir Lietuvos savivaldybių asociacijos bendradarbiavimo sutartį, kartu teigė, kad pasieniečiai siekia, kad jų veikla drauge su savivaldybėmis būtų prevencinė ir nukreipta administracinėms bei nusikalstamoms veikoms užkardyti.
 
Buvo kalbėta apie jaunosios kartos užimtumą dalyvaujant Jaunojo pasieniečio būrelio veiklose.Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Justyna Kondratovič pristatė darbą su bendruomenėmis, Jaunojo pasieniečio būrelio veiklą, ateities viziją ir lūkesčius.Pasieniečiai ir savivaldybių atstovai numatė bendradarbiavimo gaires šiems metams.

Po renginio oficialiosios dalies svečiai vyko į vieną iš VSAT Vilniaus pasienio rinktinės padalinių – Lavoriškių pasienio kontrolės punktą. Čia svečiai pamatė, kaip yra saugoma valstybės siena, kaip tam naudojamos techninės kontrolės sistemos.

Savivaldybių atstovams ir merams organizuota pažintinė ekskursija po Vilniaus pasienio rinktinės teritoriją ir jai priklausančias patalpas. Svečiai supažindinti su pasieniečių naudojama technika, ginkluotės ekspozicijomis. Tądien bene labiausiai pradžiuginusi pramoga – išbandyti akies taiklumą šaudant. Kinologinės veiklos skyriuje papasakota apie darbo su tarnybiniais šunimis aktualijas, naudojamas technines priemones.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinė ir savivaldybių atstovai diskutavo apie naujas bendradarbiavimo sritis bei formas, aptarė bendrus renginius ir prevencines veiklas.
 

Parengta pagal VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informaciją

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image