*alt_site_homepage_image*

Gerąja patirtimi dalijosi Pakruojo rajono socialinės rūpybos skyriaus specialistai

Rugsėjo 13 d. Trakų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje svečiavosi Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus specialistai. Susitikimo su kolegomis metu buvo pasidalinta gerąja patirtimi teikiant piniginę socialinę paramą, organizuojant socialines paslaugas asmenims su negalia, stiprinant dirbančių socialinėje srityje specialistų profesines kompetencijas, skatinant tarpžinybinį bendradarbiavimą, stiprinant darbą bendruomenėse.

Susitikimo metu buvo aptartos iššūkių keliančios situacijos teikiant  piniginę socialinę paramą ir socialines paslaugas, jų sprendimo būdai. Pasidalinta savo veiklos patirtimi ir praktikos pavyzdžiais.

Susitikimo metu taip pat buvo aptartos galimybės tęsti ir stiprinti tolesnius profesinius santykius siekiant dalintis gerąja praktika, drauge spręsti kylančius sunkumus ir ieškoti bendrų galimybių profesiniam tobulėjimui.

Trakų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus informacija

Nuotraukoje: Trakų ir Pakruojo rajonų savivaldybių socialiniai darbuotojai dalijosi savo veiklos patirtimi ir praktikos pavyzdžiais.   

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image