*alt_site_homepage_image*

Daugiabučio namo, esančio Kariotiškių g. 4, Kariotiškių k., gyventojų dėmesiui

 

2019 m. birželio 6 d. 15:30 val. Kariotiškių kaimo Kariotiškių g. 4 daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkai kviečiami į balsavimą dėl administratoriaus atrankos ir skyrimo.


 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 4.84 straipsniu, Butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu, priimant sprendimus, tvarkos aprašo, patvirtinto 2012 m. lapkričio 22 d. Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymu Nr. D1-961 „Dėl butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimų sušaukimo, darbotvarkės balsavimo ir priimtų sprendimų skelbimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ 3 punktu, Trakų rajono savivaldybės vykdomoji institucija daugiabučiame name, esančiame Kariotiškių g. 4, Kariotiškių k., vykdo bendrojo naudojimo objektų administratoriaus atranką ir skyrimą.

2019 m. birželio 6 d. 15:30 val. daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkai kviečiami į balsavimą dėl administratoriaus atrankos ir skyrimo. Balsavimas vyks Trakų rajono savivaldybės administracijos inicijuotame susirinkime daugiabučio namo, esančio Kariotiškių g. 4, Kariotiškių k., kieme. Butų ir kitų patalpų savininkai privalo turėti nuosavybę ir asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.

Kilus klausimams prašome kreiptis į balsavimo organizatorių: Trakų rajono savivaldybės administraciją, Vytauto g. 33, Trakai, atsakingą asmenį – Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Dovilę Daudaitę, 314 kab., el. p. dovile.daudaite@trakai.lt, tel. 8 (528) 51 258.

Trakų rajono savivaldybės informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image