Iš viso rezultatų:

Aukštadvario bažnyčios skliautais liesis sakralinė muzika

2019-07-09
Aukštadvario bažnyčios skliautais liesis sakralinė muzika

Muzikos festivalis „Užutrakio vakarai“ kaip ir pernai, užsuka į Aukštadvarį. Aukštadvario bažnyčioje liepos 14 d. 11 val. bus surengtas sakralinės muzikos koncertas.


Festivalio organizatorių nuomone, mažesnių miestelių gyventojai nėra išlepinti profesionalių atlikėjų pasirodymais, tad šis koncertas bus tikra atgaiva aukštadvariečiams. Be to, „Užutrakio vakarai“ Aukštadvaryje viešėjo pernai ir ši viešnagė buvo abipusiškai nuostabi.

Liepos 14-ąją bažnyčioje koncertuoja Inga Gudavičienė (vokalas), Ieva Laučkaitė (smuikas), Darius Kudirka (vargonai). Koncertinis trio atliks J. S. Bach, T. Albinoni, G. Caccini, C. Franck, P. Mascagni, F. Schubert kūrinius.

Inga Gudavičienė – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė. Dalyvavo meno projektuose, vykusiuose Šveicarijoje, Kinijoje, Kanarų salose, koncertuoja su Lietuvos kameriniais ir simfoniniais orkestrais. VI tarptautiniame vokalistų konkurse (Kazachstanas) buvo įvertinta diplomu ir specialiuoju prizu už geriausiai atliktą ariją.

Darius Kudirka – pianistas, pedagogas, koncertmeisteris, kamerinių ansamblių artistas, beje, Aukštadvario bažnyčioje kaip tik koncertavo pernai. Koncertuoja su žymiais Lietuvos muzikais, yra respublikinių bei tarptautinių konkursų, festivalių laureatas. Koncertavęs Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, JAV.

Smuikininkė Ieva Laučkaitė – Nacionalinės M. K . Čiurlionio menų gimnazijos ir LMTA absolventė. Dirba Kauno miesto simfoniniame orkestre, dalyvauja įvairiuose projektuose ir koncertuose.

Koncertas nemokamas.

Išsamiau apie festivalį www.uzutrakiovakarai.lt

Festivalį globoja Trakų rajono savivaldybės mere Edita Rudelienė.
 

Muzikos festivalio „Užutrakio vakarai” informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis