*alt_site_homepage_image*

Žalgirio mūšio 610-osioms metinėms skirtuose renginiuose viešėjo Seimo pirmininkas

Naujienos

Šiandien Trakų Salos pilyje vyko renginiai, skirti Žalgirio mūšio pergalės 610-osioms metinėms.

Juose dalyvavo Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo pirmininko pavaduotojas Jonas Liesys, rajono savivaldybės vadovai – merė Edita Rudelienė, merės patarėja Evelina Kislych-Šochienė, savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, direktoriaus pavaduotoja Agata Mankeliūnienė.

Buvo kalbėta, kokią reikšmę Lietuvai turėjo Žalgirio mūšis, svarstyta anų laikų ir šių dienų realijos. Trakų istorijos muziejus šiuo renginiu vainikavo dešimt dienų trukusią "Valstybės dekadą", kuri tapo reikšmingu Trakų - 2020 m. Lietuvos kultūros sostinės akcentu. Pasak Seimo pirmininko V. Pranckiečio, Trakai visada buvo ir visada išliks kultūros ir istorijos sostinė. V. Pranckietis už nuoširdų, prasmingą darbą įteikė padėkas muziejaus direktorei Alvygai Zmejevskienei, grupei muziejaus darbuotojų.

Merė E. Rudelienė Seimo pirmininkui padovanojo ką tik Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos išleistą leidinį "Šimtmečio delnuose", kuris atspindi mūsų daugiataučio krašto kultūrą, tradicijas, paveldą.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Žalgirio mūšio 610-osioms metinėms skirtuose renginiuose Trakų Salos pilyje dalyvavo(iš kairės) savivaldybės administracijos direktorius D. Kvedaravičius, merė E. Rudelienė, Trakų istorijos muziejaus direktorė A. Zmejevskienė, Seimo pirmininkas V. Pranckietis, pirmininko pavaduotojas J. Liesys.

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image