*alt_site_homepage_image*

Merės kreipimasis dėl „aguonų lauko“ šalia Angelų kalvos

Naujienos

Šiandien merė Edita Rudelienė susitiko su socialiniuose tinkluose išgarsėjusio aguonų lauko šalia Angelų kalvos savininkais – ūkininkais Janina ir Edvardu Vainovskiais, turinčiais netikėtų rūpesčių dėl gražių vaizdų. Ūkininkai papasakojo apie patirtą žalą. Susitikime dalyvavo ir savivaldybės administracijos Žemės ūkio administravimo skyriaus vedėjas Arūnas Dzigas.

Šis įspūdingas reginys susiformavo natūraliai: lauko šeimininkai specialiai aguonų nesėjo, o gamta į jų žieminių kvietrugių lauką „pribarstė” raudonų žiedų. Užteko kelių nuotraukų su aguonomis feisbuke, ir žmonės, nekreipdami dėmesio, kad tai privati nuosavybė,  užplūdo lauką gaudydami gražius kadrus.

  1. Rudelienė kreipiasi į gyventojus ir svečius: „Kreipiuosi į visus gyventojus ir svečius – gerbkime kitų darbą, nuostabų lauką, kurį sukūrė žmonės ir gamta – fotografuokime jį iš tolo, neniekindami ir nemindžiodami šio grožio”.

Kartu su mere

Savivaldybė  suteiks paramą „įžymiojo“ lauko savininkams.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image