*alt_site_homepage_image*

Džiaugiamės artėjančia vasara ir maloniai kviečiame tapti Trakų miesto šventės „Trakų vasara 2023. Pajausk Trakus!“ dalyviu. Visų lauksime šventinėje eisenoje „Aš esu Trakai!“, kuri vyks birželio 3 d. (šeštadienį).

Raginame pasipuošti savo įstaigos, įmonės ar organizacijos atributika, ypatingais kostiumais ir pasitelkus transporto priemones ar kitokią atributiką aplankyti centrines Trakų miesto gatves. Pasveikinkime vieni kitus, pasidalykime gera nuotaika, pasidžiaukime savo kraštu, gimtu ir mylimu miestu – Trakais. Išradingiausi, spalvingiausi ir puošniausi eisenos dalyviai bus apdovanoti prizais (konkurso nuostatai).

Šventinė eisena vyks birželio 3 d. (šeštadienį), prasidės 11.30 val. prie Trakų kultūros rūmų (Vytauto g. 69), bus einama iki Trakų apžvalgos aikštelės. Eisena bus iš anksto formuojama ir organizuojamas konkursas, todėl būtina išankstinė registracija.

Dėl registracijos ir kitos informacijos prašome kreiptis į atsakingą asmenį Trakų kultūros rūmuose – direktoriaus pavaduotoją Meidą Mikučionienę telefonu 8 655 48 740 arba el. paštu meida.mikucioniene@trakurumai.lt. Registracija vyksta iki gegužės 29 dienos.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image