Iš viso rezultatų:

2022

Kviečiame dalyvauti Jaunimo užimtumo, verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką priemonėje!

    Priemonė skirta Trakų rajono savivaldybės jaunimui nuo 14 iki 29 m., deklaravusiam savo gyvenamąją vietą Trakų savivaldybėje. Priemonės vykdymo terminas 2022 m. birželio – rugsėjo mėnesiai, ne ugdymo proceso metu. Darbdaviui už jaunuolį, įdarbintą visu darbo krūviu, per mėnesį kompensuojama 300 eurų, o jeigu jaunuolis dirba ne visu darbo krūviu, kompensacija skaičiuojama proporcingai pagal dirbtas darbo dienas. Dirbti pagal priemonę jaunimas gali ne ilgiau kaip du mėnesius.

     Jaunuoliai, susiradę būsimą darbdavį ir su juo suderinę dalyvavimą programoje, turi registruotis užpildydami nustatytą registracijos anketą. Programoje galės dalyvauti jaunuoliai, kurie pirmi pateiks paraiškas el. paštu aukse.podrezaite@trakai.lt

     Darbdaviai, norėdami rasti jaunuolių, kurie galėtų pas juos dirbti vasarą, gali registruotis nuorodoje https://tinyurl.com/ycx35226. Užsiregistravusių darbdavių sąrašas čia. Su atrinktais dalyviais, darbdaviais ir Trakų rajono savivaldybės administracija bus pasirašomos trišalės sutartys.

     Daugiau informacijos apie Jaunimo užimtumo, verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką priemonę čia arba kreiptis į Jaunimo reikalų koordinatorę Auksę Podrezaitę (tel. nr. 8 528 70475, el. p. aukse.podrezaite@trakai.lt).

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis