*alt_site_homepage_image*

TRAKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MĖGĖJŲ MENO KOLEKTYVŲ VEIKLOS FINANSAVIMO KONKURSAS

Trakų rajono savivaldybės taryba 2023 m. spalio 26 d. vykusiame tarybos posėdyje pritarė naujai 2023–2024 m. savivaldybės mėgėjų meno kolektyvų veiklos finansavimo iš savivaldybės biudžeto tvarkai. Šios tvarkos prioritetas – pasiruošimas 2024 m. Dainų šventei „Kad giria žaliuotų“.

Naujoji tvarka bus patogesnė ir suteiks kolektyvams daugiau galimybių pasiruošti 2024 m. Dainų šventės renginiams. Iki šiol lėšos buvo skiriamos meno kolektyvų vadovų atlygiui. Pagal naująją tvarką lėšos gali būti naudojamos ne tik kaip vadovų atlyginimas, bet ir kitoms reikmėms, pavyzdžiui, atlikėjų transporto išlaidoms, kostiumams ir (ar) instrumentams. Bus numatomi du finansavimo etapai – pirmasis šių metų lapkritį, antrasis 2024 m. I-II ketvirtyje. Finansavimą mėgėjų meno kolektyvai gaus atsižvelgiant į kolektyvų veiklą ir meninį lygį.

Skirdama finansavimą, savivaldybė siekia palaikyti, skatinti ir sudaryti sąlygas savivaldybės mėgėjų meno kolektyvams aktyviai dalyvauti miesto kultūriniame gyvenime prioritetą teikiant kitąmet vyksiančiai jubiliejinei 100-mečio Lietuvos dainų šventei, kuri vyks birželio 29–liepos 6 dienomis ir truks net 8 dienas.

Paraiškų teikimas

Paraiškos su lydraščiu ir priedais teikiamos į savivaldybės dokumentų priimamąjį adresu: Vytauto g. 33, LT-21106, Trakai, paštu arba elektroniniu paštu dokumentai@trakai.lt.

Paraišką turi teisę teikti Pareiškėjo vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Paraiška pildoma lietuvių kalba ir pateikiama organizacijos vadovo arba jo įgalioto asmens. Jeigu paraišką teikia organizacijos vadovo įgaliotas asmuo, prie paraiškos turi būti pridėtas pareiškėjo vadovo įgaliojimas.

Informacija dėl paraiškų teikimo, konkurso organizavimo klausimų: Kultūros ir turizmo skyrius (Vytauto g. 33, Trakai, 304 kab.), tel. nr. (8 528) 50 480.

Nuoroda į teisės aktą: https://teisineinformacija.lt/trakai/document/74585

 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image