Iš viso rezultatų:

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija

Lietuvoje startuoja trečiasis Europos internetinis narkotikų tyrimas

Visoje Europoje startavo Europos internetinis narkotikų tyrimas, kuris su Jūsų pagalba leis geriau suprasti narkotikų vartojimo įpročius skirtingose Europos šalyse ir prisidės prie Europos narkotikų politikos kūrimo ateityje. Jei Jūs ar Jūsų artimieji susidūrė su narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimu nors kartą per metus, prašome būti aktyviems ir atsakyti į keletą klausimų: https://drugusersurvey.limequery.com/261415?lang=lt
Anonimiškumą garantuojame!
Daugiau informacijos nuolat atnaujinamoje Facebook paskyroje: Europos internetinis narkotikų [email protected]

Surinkti ir apibendrinti rezultatai ankstesnio tyrimo, vertinant COVID-19 poveikį narkotikų vartojimo įpročiams bei paslaugų nuo narkotikų priklausomiems asmenims teikimui pateikiama pateikiami leidinyje Impact of COVID-19 on patterns of drug use and drug-related harms in Europe.

 

NARKOTIKŲ, TABAKO IR ALKOHOLIO KONTROLĖS DEPARTAMENTAS

inicijuoja šiuolaikiškų ir interaktyvių svetainių www.asktitiskas.lt, www.nerukysiu.lt ir www.kaveikiavaikai.lt plėtojimą.

Svetainėje www.askritiskas.lt pateikiama informacija apie psichoaktyviąsias medžiagas, galimas vartojimo rizikas ir pasekmes, pagalbos būdus vartojantiems ar bandžiusiems vartoti asmenims, jų draugams, suteikiama galimybė lankytojams užduoti rūpimus klausimus anonimiškai.

www.nerukysiu.lt skirta asmenims, norintiems mesti rūkyti, taip pat motyvuoti asmenis nerūkyti. Svetainėje pateikiami interaktyvūs testai, animuotas žmogaus kūnas, rodantis rūkymo žalą sveikatai, informacija, kur kreiptis pagalbos metant rūkyti. Taip pat svetainėje sudaryta galimybė užduoti klausimus anoniminėmis žinutėmis. Nuo 2021 m. vasario 5 d. pagalba metantiems rūkyti teikiama ir telefonu.

www.kaveikiavaikai.lt padės tėvams geriau suprasti savo vaikus, stiprinti tarpusavio ryšį bei suteiks reikalingų žinių apie psichoaktyviųjų medžiagų vart ojimo prevenciją. Svetainėje tėvai ras daug naudingų patarimų, užduočių, testų bei vaizdinės medžiagos įvairiomis temomis.

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis