Iš viso rezultatų:

Poilsio ir rekreacijos zonos prie Lentvario (Graužio) ežero sukūrimas

Tam, kad Lentvario miestas būtų patrauklus gyventi, reikalingas gyvenamųjų teritorijų ir viešųjų erdvių kompleksinis sutvarkymas. Pagrindinė problema, dėl kurios inicijuojamas projektas – nepakankamai išvystyta viešoji laisvalaikio ir poilsio infrastruktūra bei nesudaromos palankios sąlygos paslaugų sektoriaus plėtrai Lentvario mieste.

Lentvario (Graužio) ežero pakrantė galėtų būti stipriu traukos centru Lentvario mieste, tačiau dėl infrastruktūros trūkumo yra nepatraukli, nepritaikyta rekreacijai ir poilsiui. Nors tai yra vienas iš labiausiai lankomų (ypač vasarą) traukos objektų mieste, šiuo metu esanti infrastruktūra yra minimali ir visiškai netenkina bendruomenės poreikių.

Projekto metu bus vykdomas teritorijos prie Lentvario (Graužio) ežero išvystymas, įrengiant poilsio, laisvalaikio ir rekreacijos infrastruktūrą, atitinkančią bendruomenės poreikius.

Tikimasi, kad įgyvendinus projektą bus pagerintas Lentvario miesto įvaizdis ir padidintas patrauklumas, pagerėjusi gyvenimo kokybė Lentvario mieste, pagerintos sąlygos laisvalaikio ir poilsio veiklai, fiziniam aktyvumui. Taip pat, tikimasi, kad bus pagerintos sąlygos privačių investicijų pritraukimui ir paslaugų sektoriaus plėtrai.

Projekto tikslas – sukurti naują miesto traukos centrą, skatinantį vietinės bendruomenės aktyvumą, socialinį atvirumą, prisidėti prie gyvenimo kokybės didinimo, aplinkos gerinimo.

Projekto uždavinys – sutvarkyti viešąją poilsio, laisvalaikio infrastruktūrą Lentvario (Graužio) ežero pakrantėje, pritaikyti ją aktyviai gyventojų veiklai bei atnaujinti tris gatves prie šios viešosios erdvės.

Planuojami projekto rezultatai:

Projekto metu sutvarkyta Lentvario (Graužio) ežero pakrantė, kas, tikimasi, sukurtų naują miesto traukos centrą, vietinė bendruomenė taptų aktyvesnė, socialiai atviresnė, būtų prisidedama prie gyvenimo kokybės didinimo, aplinkos gerinimo, pagerintos sąlygos laisvalaikio ir poilsio veiklai, fiziniam aktyvumui. Taip pat bus pagerintos sąlygos privačių investicijų pritraukimui ir paslaugų sektoriaus plėtrai.

Projekto biudžetas – 1 496 820,80, iš kurių 1 272 297,68 Eur – Europos Sąjungos struktūrinių fondų, 112 261,56 Eur – Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir 112 261,56 Eur Trakų rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Projekto įgyvendinimo trukmė – 2017 m. gegužė – 2019 m. rugpjūtis.

Projekto koordinatorius: Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Donata Nedvecka, el. paštas donata.nedvecka@trakai.lt, tel. Nr. 8 528 58 323

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis