Iš viso rezultatų:

Lentvario kultūros rūmuose – vakaronė „Saulvakaris“

2020-01-14
Lentvario kultūros rūmuose – vakaronė „Saulvakaris“

Sausio 23 dieną Lentvario kultūros rūmuose vyks vakaronė „Saulvakaris“, kurioje bus  giedamos lietuvių ir latvių dainos apie deivės Saulės darbus ir nuotykius.

Tad tęsiasi vakaronių ciklas, skirtas pažinčiai su lietuvių ir latvių mitologinėmis dainomis. Šįkart dainos papasakos apie visą gruodį lauktą deivę Saulę. Išgirsim jos atsiradimo istoriją, mitus apie jaunystę, brandą ir senatvę. Pamatysim, kokius ji darbus dirba, su kuo draugauja, su kuo ginčijasi ir kokiems žmonėms padeda.

Klausant ir giedant kartu, stebėsime, kaip dainose besimainantys įvaizdžiai atsikartoja sakmėse, pasakose, tikėjimuose ir šnekamojoje kalboje, taip nuausdami tankų reikšmių tinklą – mitologinį pasaulėvaizdį.

Giedojimai skirti visiems: jau giedantiems, dar tik pradedantiems niūniuoti ir vis nesiryžtantiems to padaryti. Senosios dainos dainuojasi lengvai, gaivindamos dvasią, ramindamos protą ir atpalaiduodamos jausmus.

Renginį ves Trakų krašto giedotojas Audrius Kasperavičius. Vakaronė vyks sausio 23-ąją, 18:00 val., Lentvario kultūros rūmuose, adresu Bažnyčios g. 3.

Lentvario kultūros rūmų informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis