Iš viso rezultatų:

Lentvario dvaro teatras pakvietė į spektaklio „Sudie, vienatve“ premjerą

2020-09-15
Lentvario dvaro teatras pakvietė į spektaklio „Sudie, vienatve“ premjerą

Saulėtą rugsėjo šeštadienį Lentvario kultūros rūmai kvietė į premjerą – Lentvario dvaro teatro vienos dalies, šešių scenų pjesę „Sudie, vienatve“, pastatytą remiantis Ivano Menčelio „Kapinių klubas“ 2 veiksmų pjesės motyvais.

Spektaklis „Sudie, vienatve“ pasakojo apie moterų draugystę bei amžiną gyvenimo ir mirties prasmės ieškojimą. Prieš keletą metų trys geriausios draugės: Dorisė, Liucilė ir Ida – palaidojo savo vyrus. Po šių netekčių jos tapo dar artimesnės: dažnai kartu geria arbatą ir kiekvieną mėnesį eina į kapines aplankyti buvusiųjų. Ši savotiška tradicija vienai iš draugių jau seniai tapo pagrindiniu gyvenimo prasmės šaltiniu, kuomet gali grįžti į prisiminimų pasaulį ir vėl susitikti su velioniu vyru. Tuo tarpu kitai draugei lankymasis kapinėse tėra formalumas: ji aktyviai ieško naujo vyro. O trečioji yra kankinama didelių abejonių. Tose pačiose kapinėse ji sutinka našlį, atėjusį aplankyti savo žmonos kapo. Regis, vienatvė įgriso abiem. Ši pažintis pamažu perauga į gražų romaną.

Nors tema, atrodo, rimta, tačiau spektaklis nebuvo liūdnas, o pilnas žiūrovų juoko ir net ašarų. Spektaklį režisavo Jonas Vaitiekaitis. Pagrindinius trijų našlių vaidmenis atliko Lolita Okunevičienė,  Aldona Meirovič ir Aleksandra Žarikova. Našlio vaidmuo atiteko Artūrui Virganavičiui. Taip vaidino Olga Kreičman ir Jonas Baliutavičius. Aktorių kostiumais rūpinosi Galina Kevličienė, o muzika ir šviesomis – Vytautas Vaitiekūnas ir Aleksandr Barabanov. Renginio rėmėjai: Trakų rajono savivaldybė ir UAB „Etmonai“.

Lentvario kultūros rūmų informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis