Iš viso rezultatų:

Kviečia judriausios Lietuvos savivaldybės konkursas

2019-09-11
Kviečia judriausios Lietuvos savivaldybės konkursas

Kviečiame aktyviai prisidėti prie Europos judumo savaitės renginių organizavimo mūsų  savivaldybėje ir tapti judriausia Lietuvos savivaldybe.

Ką reikia daryti? Pažvelkite į judumą kitaip – organizuokite žygiavimo, šiaurietiško ėjimo, važiavimo dviračiu, riedučiais varžybas tarp įvairių įstaigų ar įstaigos viduje, organizuokite dviračių žymėjimo akcijas. Judriausią miesto gatvę bent dienai „atiduokite“ pėstiesiems. Organizuokite renginius visuomenei apie aplinkai nekenksmingų transporto priemonių naudojimą mieste, jų naudą sveikatai ir ekonomikai, supažindinkite gyventojus su esama situacija, skatinkite visuomenę išbandyti ir įsitikinti keliavimo viešuoju transportu ar dviračiais privalumais, informuokite apie automobilio alternatyvas, pristatykite gyventojams pėsčiųjų maršrutus. Organizuodami viešą renginį, pasikvieskite rėmėjų. Skatinkite mokyklas ir darželius, kurie, kaip rodo praktika, yra aktyviausi renginių dalyviai, organizuoti Judumo savaitės renginius.

Praneškite apie tai mums! Apie savo planus kuo anksčiau, bet ne vėliau kaip iki rugsėjo 16 d., praneškite mums el. paštu greta.pavlovskaja@trakai.lt, pateikite planuojamų renginių grafiką (pateikti Word formatu).

Fiksuokite! Būkite pasiruošę užfiksuoti ryškiausias renginių akimirkas ir jomis pasidalinkite su mumis el. paštu greta.pavlovskaja@trakai.lt tiek renginių metu, tiek jiems pasibaigus. Prašome užtikrinti, kad asmenys, užfiksuoti foto ir video medžiagoje, bus informuoti ir sutinka, kad jų atvaizdas ir duomenys bus naudojimi viešojoje erdvėje.

Gaukite šaunių dovanų! Aplinkos ministerija ketina apdovanoti Judriausią savivaldybę, Judriausią mokymo įstaigą, Judriausią ikimokyklinio ugdymo įstaigą, Judriausią darbdavį, Judriausią valstybės instituciją ir Judriausią pilietį. Konkurso nugalėtojų lauks pagrindinis Aplinkos ministerijos įsteigtas prizas. Kitų gausiai renginius organizuojančių savivaldybių iš anksto lauks ministerijos paruošti prizai, kuriuos bus galima dalyti Judumo savaitės renginių metu.

Kultūros ir turizmo skyriaus informacija

 

Atgal