Iš viso rezultatų:

Kaip tvarkyti atliekas karantino metu?

2020-04-01
Kaip tvarkyti atliekas karantino metu?

Ar žinote, kur mesti panaudotas veido kaukes ir kaip tvarkyti kitas atliekas karantino metu? Tam Aplinkos ministerija parengė rekomendacijas ir jomis dalijasi su gyventojais.

Gyventojams rekomenduojama servetėles, tualetinį popierių, apsaugines kaukes ir kitas panašaus pobūdžio buitines atliekas mesti atskirai nuo kitų mišrių komunalinių atliekų – į atskirą skysčiams nepralaidų maišą, kurį pripildžius reikėtų įdėti į papildomą maišą ir, sandariai užrišus, išmesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerį. Į papildomą maišą reikėtų sudėti ir atskirai rūšiuojamas pakuočių (popieriaus, plastiko, metalo) atliekas, o jas išmesti į pakuočių atliekoms skirtą konteinerį.

Prekybininkams karantino metu siūloma laikinai nebepriimti užstatinių pakuočių prekybos vietų viduje rankiniu ir automatizuotu būdu (taromatuose) ir jas priimti tik lauke esančiuose taromatuose, juose užtikrinant tinkamas higienos priemones, reikiamų atstumų tarp žmonių laikymąsi.

Išsamiau  galite paskaityti čia:

http://am.lrv.lt/lt/naujienos/pateiktos-rekomendacijos-gyventojams-ir-atlieku-tvarkytojams-kaip-tvarkyti-atliekas-karantino-metu

Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis