Iš viso rezultatų:

Aukštadvaryje tikrai nesnaudžia gandrai!

2019-09-11
Aukštadvaryje tikrai nesnaudžia gandrai!

Šiemet Rugsėjo 1-osios šventė Aukštadvaryje buvo ypatinga, nes prieš 30 metų mokykla-darželis „Gandriukas“ atvėrė duris.

Mokyklos direktorė Vilė Lauruševičienė pasveikino visus gausiai susirinkusius ir pristatė mokyklos, kaip institucijos, įsikūrimo pradžią, papasakojo, kaip ši įstaiga keitėsi bėgant metams, kiek gandriukų užaugino ir išleido į dangaus platybes – jau 25 pradinukų laidas. Direktorė pasidžiaugė, kad ir šiemet mokyklos-darželio gandralizdyje susirinko didelis būrys vaikučių, net 126, iš jų 63 mokinukai ir 63 darželinukai, pastariesiems net buvo atidaryta nauja grupė! Pirmą kartą šiandien klasės duris pravėrė 14 pirmokų, kurie buvo apdovanoti „Gandriuko“ kuprinėlėmis.

Jubiliejinės šventės proga pasveikinti mokyklos- darželio „Gandriukas“atvyko gausus būrys svečių: Seimo narys Juozas Baublys ir jo padėjėja Vilma Puišienė, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė,  rajono savivaldybės narė, buvusi Aukštadvario seniūnė, Jadvyga Dzencevičienė, Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnės Vlada Černienė ir Viktorija Aleknavičienė.

Pasveikinti „Gandriuko“ atskubėjo Aukštadvario bendruomenės kolegos, socialiniai partneriai: Aukštadvario seniūnė Zita Aniulienė, monsinjoras Vytautas Sudavičius, Aukštadvario gimnazijos atstovė Edita Liucvaikienė, Aukštadvario ŽŪM atstovė Violeta Nairanauskienė, Aukštadvario bibliotekos vedėja Ramunė Jarmalavičiūtė, Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinio renginių organizatorė Lina Teresė Mikutavičienė, buvusi ilgametė auklėtoja Anelė Makšeckienė. Prie sveikinimų prisidėjo buvę mokiniai ir aktyvi mokyklos-darželio tėvų bendruomenė, kuri ne tik padėjo rengti šventę, puošti mokyklą ir bažnyčią, bet ir surengė koncertinį pasirodymą.

Pasibaigus šventei, pedagogai, tėveliai ir vaikučiai, vieni su šypsenomis veideliuose, kiti su nerimu akelėse, susirinko į šviesias grupes ir klases, kas tęsti senų, kas pradėti naujų darbų.                                                                                          

Jolanta Žilionienė

Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ vyr. mokytoja

Nuotraukoje: Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ mokinius, mokytojus, tėvelius pasveikino rajono savivaldybės merė E. Rudelienė.

Atgal