Į pradžią

Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 51 527, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536

Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinė nuskynė laurus šalies biologijos olimpiadoje
2017-03-13  

Kovo 9–11 dienomis Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje šurmuliavo 50-oji šalies biologijos olimpiada (LitBo 2017).

Teorinę olimpiados užduočių dalį gimnazijoje atliko net šimtas dvidešimt 9–12 klasių mokinių: kiekvienoje amžiaus grupėje pagal II etapo (savivaldybių) rezultatus buvo atrinkta po 30 gabiausių biologijos srityje. Mokinių praktines ir teorines užduotis vertino penkiolika įvairių biologijos mokslo sričių Vilniaus universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Nacionalinio vėžio instituto, Lietuvos edukologijos universiteto specialistų.

Didžiuojamės, kad šiais metais šalies etape dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos mokinės – 9 klasės mokinė Kornelija Tučinskytė ir 12 klasės mokinė Justė Navickaitė (mokytoja Sigita Zalitienė). J. Navickaitė apdovanota sidabro medaliu – užėmė II vietą tarp šalies dvyliktokų ir taip pat apdovanota garbingu laureato diplomu už kelis metus iš eilės užimtas prizines vietas ( 9 kl.ir 10 kl. I vietos, mokytoja Loreta Krinickienė). Justė taip pat pakviesta į teorinių žinių gilinimo ir praktinės veiklos įgūdžių tobulinimo stovyklą, skirtą pasiruošti Tarptautinei biologijos olimpiadai (IBO), tad linkime jai kuo geriausios sėkmės!

Į olimpiadą mokinius atlydėjo 45 šalies biologijos mokytojai, su kuriais gimnazijos mokytoja S. Zalitienė pasidalino darbo su virtualia Kahoot apklausos sitema patirtimi, praktiškai pademonstravo šios sistemos panaudojimo biologijos pamokose galimybes, o jos buvusi mokinė VU biologijos IV kurso studentė Aušrinė Raudoniūtė dalijosi savo mokslinėmis žiniomis ir patirtimi apie plėviasparnius vabzdžius, atskleidė ne vieną šių ypač naudingų vabzdžių paslaptį ir praktiškai mokė pasigaminti vabzdžiams skirtus nendrinius namelius.

Olimpiados organizatoriai negailėjo gražių padėkos žodžių Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorei Jolantai Martyncevienei bei kolektyvui už jubiliejinės olimpiados priėmimą ir organizacinę pagalbą.
 

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos informacija

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinė J. Navickaitė – šalies biologijos olimpiados laureatė. S. Zalitienės nuotr.
 
 
 
 
 
 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius


 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb