Trakų rajono savivaldybė - Naujienos:Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinė nuskynė laurus šalies biologijos olimpiadoje

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinė nuskynė laurus šalies biologijos olimpiadoje
2017-03-13

Kovo 9–11 dienomis Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje šurmuliavo 50-oji šalies biologijos olimpiada (LitBo 2017).

Teorinę olimpiados užduočių dalį gimnazijoje atliko net šimtas dvidešimt 9–12 klasių mokinių: kiekvienoje amžiaus grupėje pagal II etapo (savivaldybių) rezultatus buvo atrinkta po 30 gabiausių biologijos srityje. Mokinių praktines ir teorines užduotis vertino penkiolika įvairių biologijos mokslo sričių Vilniaus universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Nacionalinio vėžio instituto, Lietuvos edukologijos universiteto specialistų.

Didžiuojamės, kad šiais metais šalies etape dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos mokinės – 9 klasės mokinė Kornelija Tučinskytė ir 12 klasės mokinė Justė Navickaitė (mokytoja Sigita Zalitienė). J. Navickaitė apdovanota sidabro medaliu – užėmė II vietą tarp šalies dvyliktokų ir taip pat apdovanota garbingu laureato diplomu už kelis metus iš eilės užimtas prizines vietas ( 9 kl.ir 10 kl. I vietos, mokytoja Loreta Krinickienė). Justė taip pat pakviesta į teorinių žinių gilinimo ir praktinės veiklos įgūdžių tobulinimo stovyklą, skirtą pasiruošti Tarptautinei biologijos olimpiadai (IBO), tad linkime jai kuo geriausios sėkmės!

Į olimpiadą mokinius atlydėjo 45 šalies biologijos mokytojai, su kuriais gimnazijos mokytoja S. Zalitienė pasidalino darbo su virtualia Kahoot apklausos sitema patirtimi, praktiškai pademonstravo šios sistemos panaudojimo biologijos pamokose galimybes, o jos buvusi mokinė VU biologijos IV kurso studentė Aušrinė Raudoniūtė dalijosi savo mokslinėmis žiniomis ir patirtimi apie plėviasparnius vabzdžius, atskleidė ne vieną šių ypač naudingų vabzdžių paslaptį ir praktiškai mokė pasigaminti vabzdžiams skirtus nendrinius namelius.

Olimpiados organizatoriai negailėjo gražių padėkos žodžių Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorei Jolantai Martyncevienei bei kolektyvui už jubiliejinės olimpiados priėmimą ir organizacinę pagalbą.
 

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos informacija

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinė J. Navickaitė – šalies biologijos olimpiados laureatė. S. Zalitienės nuotr.
 
 
 
 
 
 

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam