Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     
Sigutės Ach paroda keliauja po bibliotekas
2018-03-13

Dailininkės, iliustratorės Sigutės Ach darbų paroda „Spalvotos nuotaikos“ sėkmingai keliauja po Trakų rajono bibliotekas.  


Paroda jau buvo eksponuota Trakuose ir Lentvaryje, o šiuo metu ja pasigrožėti gali Tiltų bibliotekos lankytojai. Kovo viduryje paroda pasieks Bražuolę, o įpusėjus pavasariui nudžiugins Rykantų, Aukštadvario bei Senųjų Trakų bibliotekų lankytojus.

Parodoje galite susipažinti su nedideliais, šviesiais, mielais piešinėliais, svajingais, romantiškais atvirukais, dailininkės iliustruotomis knygelėmis. Į Sigutės Ach darbus malonu žiūrėti ir pamatyti nuostabų pasaulį, užburiančiomis spalvomis. Vieni piešinėliai – su miesto, bokštų, namų, kiti – su gamtos vaizdais: daugelyje – koks nors gyvūnėlis ar žvėrelis, visi jie tartum pakylėti, su mažais sparneliais. Sparnuoti ne tik vabaliukai, paukšteliai ar angeliukai, bet ir avytės, karvytės, žirgeliai. Čia ir švelnūs, garbanoti debesėliai su savo vardais, ir pieva nusėta nuostabiais gėlių žiedais, ir žvaigždutės aukštai danguje.

Daugumai piešinėlių parašyti tekstai, iš kurių galima geriau suprasti, ką tuo metu dailininkė jautė ir ką norėjo pasakyti kitiems. Paveikslėliai lengvi tartum pūkas, džiugina akis ir širdis, žadina vaizduotę. Savitu braižu, minkštumu, žaismingumu, nukeliantys į saulėtą ir nerūpestingą vaikystę, darbeliai įdomūs ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Lankytojai gali ne tik apžiūrėti piešinių parodą, bet ir įsigyti dailininkės iliustruotų knygų mažiesiems, leidinių vaikams, gražiai iliustruotų užrašų knygučių su mintimis ir posakiais, popieriaus laiškams, atvirukų, atšvaitų, ženkliukų, segių, magnetukų, lipdukų ir kt.

Kviečiame visa tai pamatyti. Paroda Tiltų bibliotekoje veiks iki kovo 21 d.
 

Elena Žilinskienė
Trakų viešosios bibliotekos Tiltų filialo vyr. bibliotekininkė

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė