Į pradžią

Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 51 527, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536

Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Aukštadvariečiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną pažymėjo krepšinio aikštelėje
2017-03-14  

Aukštadvaryje jau tapo tradicija Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kovo 11-ąją, sutikti krepšinio aikštelėje. Tai jau devintus metus gyvuojantis krepšinio turnyras, kurio sumanytojas yra Nepriklausomybės akto signataras Romualdas Rudzys, organizatorius – Aukštadvario sporto klubas (pirmininkas Gediminas Pociūnas).

Į finalinę turnyro dalį Aukštadvaryje susirinko keturios komandos: Aukštadvario žemės ūkio mokyklos (vadovė Rita Kulakovskaja), Onuškio Donato Malinausko gimnazijos (vadovas Eimantas Masilionis), Aukštadvario gimnazijos (vadovas Audrius Kazlauskas) ir Rūdiškių gimnazijos (vadovas Aurimas Šarapajevas) krepšininkai.

Norint sustiprinti komandas ir tuo pačių padidinti turnyro pajėgumą, šiemet organizatoriai leido į komandų sudėtį įtraukti po du žaidėjus, kurie baigė savo mokyklas 2015 m. ir vėliau. Tas sprendimas pasiteisino – visos komandos sustiprėjo, todėl kiekvienos rungtynės vyko taškas į tašką.

Susirinkusius pasveikino Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktorius Jonas Kazlauskas, pasidžiaugęs, kad tokią gražią šventę jaunimas sutinka krepšinio aikštelėje ir šis turnyras vyksta būtent Aukštadvaryje bei palinkėjo visiems gerų rezultatų.

Su varžybų eiga supažindino Aukštadvario sporto klubo pirmininkas, šių varžybų organizatorius, G. Pociūnas. Jis palinkėjo gero sportinio pykčio, atkaklios kovos ir turnyre nepatirti traumų.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Rūdiškių ir Aukštadvario gimnazijų krepšininkai. Aukštadvariečiai geriau sužaidę pirmą ketvirtį ir laimėję jį, išsaugojo trapų pranašumą per visas rungtynes, nors kituose kėlinukuose rezultatas buvo lygus. Pergalę šventė aukštadvariečiai rezultatu 46:39.

Antrose rungtynėse susitiko aikštelės šeimininkai, pernykščiai šio turnyro nugalėtojai, žemės ūkio mokyklos krepšininkai, ir kaimynai iš Onuškio. Per visas rungtynes rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai, bet rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę onuškiečiai nugalėjo rezultatu 41:39. Nugalėtojams net 24 taškus pelnė Jokūbas Žilionis.

Po šių rungtynių vyko baudų metimo konkursas, kuriame galėjo dalyvauti visi norintys. Taikliausias buvo aukštadvarietis Rytis Radzevičius.

Mažajame finale dėl 3 vietos susikovė Aukštadvario žemės ūkio mokyklos ir Rūdiškių gimnazijos krepšininkai. Po įtemptos ir dramatiškos kovos pergalę rezultatų 58–47 šventė ir 3 vietą iškovojo aukštadvariečiai.

Prieš finalą žaidėjai išbandė rankos taiklumą nuo tritaškio linijos. Antrus metus iš eilės taikliausias tritaškininkas – Tomas Nalivko (Aukštadvario ž.ū. mokykla).

Finale sužaidus pusę rungtynių, vienu tašku pirmavo Aukštadvario gimnazistai. Antroje rungtynių pusėje visą žaidimo naštą pasiėmė patyręs Onuškio žaidėjas Jokubas Žilionis, kuris per antrąją rungtynių dalį pelnė 20 taškų (per rungtynes 33) ir tokiu būdu nulėmė rungtynių eigą. Onuškiečiai šventė pergalę rezultatu 56:45. Aukštadvario gimnazijos komanda liko antra.

Visus dalyvius Nepriklausomybės akto signataras Romualdas Rudzys tradiciškai pavaišino kibinais ir gaiviaisiais gėrimais.

Turnyro uždarymo metu signataras pasidžiaugė, kad tradicinis turnyras vyksta jau devintą kartą ir patikino, kad šis renginys vyks ir jubiliejinį 10 kartą. Visi dalyviai šiuos žodžius palydėjo džiaugsmingais plojimais.

Į uždarymo šventę atvyko ir Seimo narys Jonas Liesys, kuris pasveikino visus dalyvius su šia švente ir palinkėjo sėkmės. Už šio turnyro organizavimą ir krepšinio tradicijų puoselėjimą Trakų rajone įteikė padėkas turnyro įkūrėjui R. Rudzui, jo organizatoriui G. Pociūnui bei atminimo dovanėles – komandų vadovams.

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, o prizininkai ir medaliais bei diplomais, kuriuos įsteigė Trakų KKSC. Nugalėtojams dar buvo įteikti kvietimai apsilankyti „Trasalio“ SPA. Varžybų apdovanojimus įteikė Seimo narys J. Liesys, signataras R. Rudzys ir žemės ūkio mokyklos direktorius J. Kazlauskas.

Organizatoriai dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo ir surengimo.
 

Dainius Kazlauskas
Aukštadvario ŽŪM lietuvių kalbos mokytojas,
varžybų vyr. teisėjas

Devintojo krepšinio turnyro Aukštadvaryje akimirkos. Česlovos Pociūnienės nuotr.
 
 
 
 

 
  Spausdinti  
Aukštadvariečiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną pažymėjo krepšinio aikštelėje
spausdinti visus
 
rromualdss 2017-03-15 18:52 spausdinti
Sėkmės visiems!!!9
Romualdas 2017-03-15 18:50 spausdinti
Nuoširdžiausiai dekoju ir turnyro organizatoriams, ir mūsų rėmėjams: Trakų Kksc, Aukštadvario ŽŪM, Aukštadvario seniūnija, Trakų seniūnui, ūkininkui V.Zalieckui. Sėkmės???
Gediminas 2017-03-14 20:37 spausdinti
Nuoširdžiai dėkoju Aukštadvario sporto klubo nariams: Almai Kazlauskienei, Ritai Kulakovskajai ir Dainiui Kazlauskui, kurie negailėdami savo laisvalaikio ir jėgų visada padeda organizuoti ir pravesti klubo organizuojamus renginius.
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: 3
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius


 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb