Trakų rajono savivaldybė

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Naujienos ir aktualijos

 Š. m. gruodžio 20 d. 16.30 val. konsultacija NVO dėl vietos projektų paraiškų pildymo pagal Trakų krašto VVG sterategiją. 

Plačiau >>

Gruodžio 12 dieną Rūdiškių kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ tradicinio, kas antri metai vykstančio, 1 etapo koncertinė programa.

Plačiau >>

Gruodžio 15 d. Kalėdų eglė nušvis ir Onuškyje. Kviečiame.

Plačiau >>

Jau baigiasi metai. Šviesos laikas sutrumpėjo ir marga rudens spalvų paletė jau praeityje. Šaltų ir vėjuotų dienų apsupti ieškome šilumos ir jaukumo namuose. Ieškome ramybės, šviesos, saugumo. Pritemęs pasaulis laukia, kada iš aukštybių atsklis šviesa, kada meilė kūdikio pavidalu nužengs į žemę.

Plačiau >>

Kalėdinių žibintų šviesos spindulėliai jau pasklido po Aukštadvario seniūniją. Mokyklos, įstaigos, gyvenamieji namai pasipuošė įvairiaspalviais karpiniais ir kalėdiniais žibintais.

Plačiau >>

Šiandien rajono savivaldybės vadovai į tradicinę prieškalėdinę popietę sukvietė rajone dirbančius dvasininkus. Tradicija tapęs susitikimas pasitinkant šv.Kalėdas, vyko jau devintąjį kartą, tad buvo šiltas ir laukiamas, visiems dalyvavusiems svarbus.

Plačiau >>

Šį savaitgalį Trakuose laukia tikras kalėdinių renginių maratonas, kuriame teks išvystyti gerą greitį. Lietuvos Vyriausiasis Kalėdų Senelis Kalėda užkurs tokią šventinę ugnį, kuri įtrauks į karštus reginius, kokių Lietuvoje dar nebuvo.

Plačiau >>

Gruodžio 6–7 dienomis mokymo centre „Daugirdiškės“ vyko mokymai „ Mokinių savivaldų stiprinimas Trakų rajone“, kuriuose dalyvavo Trakų rajono gimnazijų mokinių savivaldos nariai.

Plačiau >>

Rajono savivaldybė kviečia siūlyti kandidatus Kunigaikščio Vytauto Didžiojo nominacijoms, kurios skiriamos labiausiai rajonui nusipelniusiems žmonėms. 

Plačiau >>

Džiaugiuosi galėdamas Jums pristatyti antrąją savo fotografijos parodą. Ji gimė iš dviejų mano aistrų – kelionių ir fotografijos. Manau, kad fotografavimas – tai gyvenimo akimirkų kolekcionavimas, o kelionės – tai gerų emocijų, nepakartojamų įspūdžių ir fantastiškų atsiminimų rinkinys. Sujungus šiuos du dalykus, gauname neįkainojamą patirtį ir neapsakomą norą pasidalinti viskuo su aplinkiniais.

Plačiau >>