Trakų rajono savivaldybė

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Naujienos ir aktualijos

Seimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų lapkričio 27 d. Seimo kontrolierius lankysis Trakų rajono savivaldybėje.

Plačiau >>

Juozas Lebednykas gimė ir augo Dusmenų kaime, mokėsi Onuškio vidurinėje mokyloje (dabar Onuškio Donato Malinausko gimnazija), o baigęs skulptūros studijas tuometiniame LSSR Valstybiniame dailės institute, metus dirbo Dailės muziejaus restauracinėse dirbtuvėse.

Plačiau >>

Trakų viešoji biblioteka sulaukė svečių iš labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ – čia vyko labdaros renginys, į kurį susirinko beveik viso rajono bibliotekų atstovai.

Plačiau >>

Lapkričio 14 dieną Rūdiškių gimnazijoje vyko žiniasklaidos mokymai ir kūrybinės dirbtuvės tema „Šaltiniai – tarp būtinybės pasinaudoti kritiniu mąstymu ir galimybės pasitikėti informacija“ gimnazistams ir žurnalistikos būrelio nariams.

Plačiau >>

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena.

Plačiau >>

Trakų rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje (PPT) pradedamos teikti logopededinės pratybos ir užsiėmimai su „Biofeedback“ įranga.

Plačiau >>

Lapkričio 10–12 dienomis Aukštadvario žemės ūkio mokyklos šaudykloje vyko tradicinės Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro(Trakų rajono KKSC) taurės kulkinio šaudymo varžybos, skirtos Lietuvos karių dienai paminėti.

Plačiau >>

Trakų kultūros rūmuose lapkričio 12 dieną vyko Lenkijos nepriklausomybės atgavimo dienos minėjimas.

Plačiau >>

Į duris šąlančia ranka pasibeldęs prieššventinis laikotarpis mus kviečia ne tik ramiai mėgautis artėjančių švenčių nuotaika, bet ir galvoti apie pirkinius – dovanas, dekoracijas, eglutės žaisliukus, kaip nustebinti tuos, kurie mums rūpi labiausiai.

Plačiau >>

Lapkričio 29 d. Trakų kultūros rūmų scenoje atgis legendinio kareivio Šveiko nuotykiai. Kviečiame. 

Plačiau >>