Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
Biologijos ir matematikos konkursas „Ekomat“ patiko jo dalyviams
2018-06-07

Birželio 4 dieną Paluknio Longino Komolovskio gimnazijoje įvyko pirmasis Trakų rajono tautinių mažumų (lenkų) mokyklų biologijos ir matematikos konkursas „Ekomat“.


Konkurso tikslas – ugdyti mokinių bendrąsias, dalykines ir komunikavimo kompetencijas, skatinti juos domėtis tiksliaisiais ir gamtos mokslais, ugdyti loginį ir kritinį mąstymą, stiprinti mokinių savivertę ir pasitikėjimą savimi. Konkurso metu dalyviai turėjo galimybę išbandyti save ir pasitikrinti matematikos ir biologijos dalykų žinias. Konkursą organizavo Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos biologijos mokytoja Angelina Naruševičienė ir matematikos vyr. mokytoja Mažena Krasovska.

Konkurse dalyvavo Trakų rajono tautinių mažumų (lenkų) mokyklų mokinių komandos: Trakų gimnazijos dvi komandos– „Ekoludki“ ir „Kreatywni ekolodzy“ (mokytoja Beata Ščerbo), Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos komanda „Alfa“ (mokytoja Renata Šuscickaja) bei Paluknio Komolovskio gimnazijos komanda „Mózgowiki“ (mokytojos A. Naruševičienė ir M. Krasovska).

Renginį sveikinimo žodžiais ir geriausiais linkėjimais nugalėti pradėjo mokyklos direktorė Liudmila Narkevič. Konkursą vedė Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos IIIG klasės mokinė Karolina Tunevič.

„Ekomat“ konkursas vyko 3 etapais. Pirmajame etape komandos turėjo pristatyti savo namų darbus – tai komandos pristatymas. Kiekviename etape mokiniai turėjo atlikti 10 integruotų biologijos ir matematikos užduočių. Po kiekvieno etapo komandos kartu su vertinimo komisija tikrino užduočių atsakymus bei skaičiavo surinktus taškus.

Po įtemptos proto kovos pirmą vietą iškovojo Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos komanda, antrieji buvo Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokiniai, trečią vietą užėmė Trakų gimnazijos dvi komandos. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir dovanomis. Apdovanojimus įteikė ir padėkos žodį mokiniams, mokytojams ir renginio organizatoriams tarė Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos direktorė L. Narkevič.

Integruotas protų „mankštos“ konkurso tikslas buvo pasiektas ir patiko konkurso dalyviams. Savo įspūdžiais dalyviai pasidalino refleksijos metu.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams bei linkime puikių gamtos ir tiksliųjų mokslų mokymosi rezultatų. Sėkmės ir ištvermės, užimant prizines vietas.
 

Angelina Naruševičienė
Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos biologijos mokytoja

Mažena Krasovska
matematikos vyr. mokytoja

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė